Na tomto webu používáme soubory cookie, aby správně fungoval. Žádáme vás o souhlas k použití cookies.
více
Kategorie
Vzorky zdarma
Odešleme do 24 hod.

Podklad Arbiton Secura THERMO Aquastop Smart 3in1

ID: 13457 značka Arbiton
- 10 % sleva
Tloušťka 1,6 mm Vhodné pro podlahové topení ano Akustická izolace 18 dB Pevnost v tlaku 90 kPa
Podklad pod laminátové plovoucí podlahy a dřevěné podlahy, kombinující paroizolační folii, podložku pod plovoucí podlahu a lepící pásku. více informací

59 Kč
53,17/m² vč. DPH
1 bal = 6 m² = 319 Kč
Skladem 294,00 m²
Ihned k dodání
bal
Doprava zdarma nad 1500 Kč
porovnat

Vlastnosti produktu

Plocha v balení: 6 m²
Tloušťka: 1,6 mm
Materiál: XPS/PET
Tepelný odpor R: 0,05 m²K/W
Rozměr: 5100 x 1180 x 1,6 mm
Vhodné pro podlahové topení: ano
Akustická izolace: 18 dB
Pevnost v tlaku: 90 kPa
Vyrovnání nerovností podkladu: < 0,9 mm
Vhodné pro laminátové podlahy: ano
Vhodné pro vinylové podlahy: ne
Vhodné pro dřevěné podlahy: ano
Výrobce: DECORA S.A.
Záruka [v letech]: 2

Popis produktu

Podklad Arbiton Secura THERMO Aquastop Smart 3in1

Podložka Secura THERMO Aquastop Smart 3in1 je 1,6 mm podklad pod laminátové plovoucí podlahy a třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy. Usnadní vám jejich pokládku a podlahu lze použít ihned po položení. Není vhodný pro pokládku dřevěných podlah lepením !!!
Tento podklad je kombinací podložky pod plovoucí podlahu, parozábrany a lepicí pásky. Díky tzv. harmonikové skladbě, je podložka pod laminátové podlahy velmi snadno a rychle použitelná. Součástí podložky je i lepící část, takže už nepotřebujete ani lepící pásku.

Podložka Secura THERMO Aquastop Smart 3in1 je vhodná pro všechny typy interiérů se střední zátěží. Podložka zlepšuje akustický komfort v interiéru a chrání podlahu proti spodní vlhkosti. Tato podložka je díky nízkému tepelnému odporu vhodná pro podlahové topení.

Recenze zákazníků

28.03.2025, 08:07
Spokojenost
28.03.2025, 07:28
Byl jsem osobně v obchodě ve Zlíně, přístup mladého pána ukázkový, velice empatické a vstřícné vystupování. Je vidět, že mu na zákazníkovi záleží, snažil se vyhovět, byť naše vysněné dveře na ukázku neměli. Určitě má velkou zásluhu na tom, jaký je v obchodě obrat. Kupoval jsem sice jen přechodové lišty, ale osmery dveře jsou i díky němu už objednány.
27.03.2025, 06:32
Velmi doporučuji plusy: Rychlost, komunikace
25.03.2025, 06:34
děkuji, všechno v pořádků

Naposledy navštívené

; ;
Zlín - Malenovice
Zahradní 1215

po-pá 8:00 - 18:00
sobota po telefonické domluvě
více informací
Showroom